23 lipca 2019 Imieniny obchodzą Apolinary, Bogna, Żelisław

 

woj.09W niedzielę 11  września 2016r. w Raszkowie odbył się wojewódzki turniej tenisa stołowego, w którym udział wzięło przeszło 70 zawodników, na co dzień reprezentujących pierwszo, drugo-  i trzecioligowe kluby.

altDnia 13.12.2015r tenisiści „Piasta” Poniec rozegrali ostatnie spotkanie 1 rundy grupy B. Tenisiści w składzie Olejniczak Adrian, Płoszajczak Arkadiusz, Mrukowski Patryk, Dominik Szczepaniak oraz Wojciech Marszałek, wygrali w niedzielny poranek, aż 18;0 z zespołem z Kluczewa.

altW Dniu 27.11.2015 w Kościanie zostało rozegrane zaległe spotkanie Tenisistów Piast Poniec z Saną Kośćian.
Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ drużyna z Kościana zajmuje 3  pozycje, natomiast Poniec aktualnie znajduje się na pozycji 1.

altW Ostrzeszowie odbyły się coroczne otwarte mistrzostwa w tenisie stołowym. Sekcję Piasta Poniec reprezentował Wojciech Walencki. W turnieju brało udział około 30 zawodników. Turniej trwał do późnych godzin popołudniowych. Po zaciętej rywalizacji miejsce 1 wywalczył reprezentant Naszej Gminy Wojciech Walencki.

alt

 

Dnia 11 listopada 2015 roku w Czempiniu odbył się coroczny turniej tenisa  stołowego. W zawodach brało udział około 50 uczestników.